info@wijnstudio.nl | Tel: 070 - 22 05 430 Nederlands English Facebook  

Contact

Heb je een vraag of wil je meer informatie over een wijncursus, wijnreis of masterclass?
Stuur ons een bericht en je krijgt zo snel mogelijk antwoord.
Inschrijven voor een cursus kan op de cursuspagina’s zelf.

De Wijnstudio

Contactpersonen:
Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans
Abeelstraat 44,
2565 XR Den Haag
info@wijnstudio.nl
Tel: (070) 2205430
IBAN NL16  INGB 000 8 000 486
BIC INGBNL2A
t.n.v. Wijnstudio
BTW 809738041B01
KvK: 27159598

 

Contactformulier wijnstudio


               

               

               

               

               

Anti-spam: Vul het derde woord van deze zin in:

Ons internationaal erkende cursusaanbod:

Onze Referenties

Ada Aalbrecht, Mme Bouquet Wijnselecties
Ada Aalbrecht, Mme Bouquet Wijnselecties
"We hebben ingeschreven voor de cursus Gastronoom om de wijn-spijsadviezen vanuit Mme Bouquet meer inhoud en onderbouwing te kunnen geven. En dat is gelukt. De drie zondagmiddagen werden in een ontspannen sfeer gevuld met veel vakkennis. De drie docenten waren echte kenners en liefhebbers en deze combinatie maakte dat het tempo hoog lag en je in korte tijd veel kon leren. Samen met de interactieve manier van “doceren”, de leuke sfeer in de groep, de mooie gerechten en geselecteerde proefwijnen zorgde dit er voor dat we met veel plezier op de cursus terugkijken, er direct mee aan de slag zijn gegaan en deze cursus ook zeker aanbevelen!” Marjan van Dongen en Ada Aalbrecht, Mme Bouquet Wijnselecties"

Cursuslocaties

Routebeschrijving: zie de kaarten onder aan deze pagina, en klik op de marker.

Alkmaar - "Wijn van Daan" Korte Vondelstraat 6 - www.wijnvandaan.nl

Amsterdam - "Bilderdijk Wijnhuys" Bilderdijkstraat 59 - www.bilderdijkwijnhuys.nl

Amsterdam - "Restaurant Reuring" Lutmastraat 99 - www.cafereuring.nl

Amsterdam - "Wine and Roses" van Woustraat 163 - www.wineandroses.nl

Den Bosch - "Wijnhuys Le Robinet " Sint Jansstraat 11 - www.lerobinet.com

Den Haag - "Restaurant M" Groenewegje 115 - www.mrestaurant.nl

Den Haag - "Bosman Wijnkopers" Fred. Hendriklaan 251 - www.bosmanwijnkopers.nl

Den Haag - "Wijn Op Dronk" Balistraat 81b - www.wijnopdronk.nl

Den Haag - "André Kerstens" Kazernestraat 112 - www.andrekerstens.nl

Groningen - "Barrel Wijnlokaal" Haddingestraat 27 - www.barrel-wijn.nl

Heerlen - "Cucina del Mondo" Laanderstraat 27 - www.cucinadelmondo.nl

Hilversum - "Grand Cru" Oude Enghweg 8 - www.bythegrape.nl

Leiden - "Bordelaise" Nieuwe Rijn 36 - www.bordelaisewijnen.com

Maastricht - "Kruisheren" Kruisherengang 19 - www.chateauhotels.nlkruisherenhotel

Melick - Roermond - "Bie Dave en Marie" Dorpstraat 43A - www.bie-dave-en-marie.nl

Roermond - "Drankenmarkt" Slachthuisstraat 5 - www.dedrankenmarkt.nl

Rotterdam - "Thon hotel" Willemsplein 1 - www.thonhotels.nl

Rotterdam - "Peeters wijnhandel" Vasteland 56 - www.wijnhandel-peeters.com

Rotterdam - "Kwiezien" Delistraat 20 - www.kwiezien.nl

Rotterdam - "Fugu Japans restaurant" van Vollenhovenstraat 15 unit 23 - www.fugu.nl

Utrecht - "Gouden Glas" Poortstraat 100 - www.hetgoudenglas.nl

Utrecht - "Wijnhandel Peters " Biltstraat 36 - www.wijnhandelpeters.nl

Utrecht - "Stoer Koken" Kwartelstraat 44 - www.stoerkoken.com

Vlagtwedde - "Bij Thijs" dr. P. Rinsemastraat 2A - www.bijthijs.nl

Waddinxveen - "Pallas Wines" Exportweg 2 - www.pallaswines.nl

Zwolle - "Wijnhuis" Grote Kerkplein 7 - www.wijnhuiszwolle.nl

Jerez, Spanje - "Consejo Regulador" Av del Alcalde Álvaro Domecq 2 - www.sherry.winenl

Haagse Stadswijngaard Sommelierwijnen Madeira Wine Ambassador Sherry Educator VDP Ambassador Wijnspijs.nl

De Wijnstudio | Contactpersonen: Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans | info@wijnstudio.nl | Tel: 070-22 05 430.