info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22 Nederlands English Facebook  

Contact

Heb je een vraag of wil je meer informatie over een wijncursus, wijnreis of masterclass?
Stuur ons een bericht en je krijgt zo snel mogelijk antwoord.
Inschrijven voor een cursus kan op de cursuspagina’s zelf.

De Wijnstudio

Contactpersonen:
Miranda en Mario Tertschnig,
Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans
Cramer van Brienenstraat 59
6225 BB Maastricht
info@wijnstudio.nl
Tel: (043) 450 15 22
IBAN NL16  INGB 000 8 000 486
BIC INGBNL2A
t.n.v. Wijnstudio
BTW 809738041B01
KvK: 27159598

 

Contactformulier wijnstudio


Anti-spam: Vul het derde woord van deze zin in:

Ons internationaal erkende cursusaanbod:

Onze Referenties

Bart van Doorn
Bart van Doorn
restaurant M
"Met mijn team een wijn-spijscursus gevolgd bij de Wijnstudio. Een vlotte, duidelijk begeleiding en levendige discussies. Ik raad iedereen die werkt in de horeca en meer wil weten over het combineren van wijn en spijs aan om deze cursus te volgen. Na afloop heb je in ieder geval een goede basis gelegd en kan je aan de slag."

Cursuslocaties

Routebeschrijving: zie de kaarten onder aan deze pagina, en klik op de marker.

- "Distance learning"

Alkmaar - "BeauVin wijnhandel" Scharlo 2 - www.beauvin.nl

Amsterdam - "Bilderdijk Wijnhuys" Bilderdijkstraat 59 - www.bilderdijkwijnhuys.nl

Amsterdam - "Wine and Roses" van Woustraat 163 - www.wineandroses.nl

Amsterdam - "Breeze Hotel" Bert Haanstrakade 1074 - www.breezeamsterdam.com

Arnhem - "Hotel Haarhuis" Stationsplein 1 - www.hotelhaarhuis.nl

Breda - P'beek - "Aarts Wijnen" Beeksestraat 29 - www.aartswijnen.nl

Bussum - "Il diVino Wijnen" Kapelstraat 18 - www.ildivino-wijnwinkel.nl

Den Bosch - "Le Vin 'x" Verwersstraat 18 - www.restaurantlevinx.nl

Den Haag - "Bosman Wijnkopers" Fred. Hendriklaan 251 - www.bosmanwijnkopers.nl

Eindhoven - "Bottle Shop" Geldropseweg 86 - www.bottleshop-eindhoven.nl

Gouda - "Pandora's Bottle" Raam 140 - www.pandorasbottle.nl

Groningen - "Het Heerenhuis" Spilsluizen 9 - www.hetheerenhuis.com

Haarlem - "Vino Nobile" Oudeweg 111 - www.vinonobile.nl

Heerlen - "Kasteel TerWorm" Terworm 5 - www.terworm.nl

Hilversum - "Il diVino Wijnen" Bussummerstraat 6 - www.ildivino.nl

Houten - "EXPO Houten " Meidoornkade 24 - www.expohouten.nl

Leeuwarden - "Wielinga" Molenstraat 34 - www.wielinga.nl

Leiden - "Bordelaise" Nieuwe Rijn 36 - www.noordmanwinkel.nl

Maastricht - "Kruisheren" Kruisherengang 19 - www.oostwegelcollection.nl

Maastricht - "Beluga loves you" Plein 1992 huisnummer 12 - www.belugalovesyou.com

Maastricht - "Rantrée" Het Wilhelmus 30L - www.rantree.nl

Middelburg - "12procentofmeer" Houtkaai 1 - www.12procentofmeer.nl

Nieuwegein - "NBC Congres" Blokhoeve 1 - www.nbccongrescentrum.nl

Nijmegen - "Wijnhandel Arentz" Hertogstraat 82 - www.arentzwijnen.nl

Roermond - "Drankenmarkt" Slachthuisstraat 5 - www.dedrankenmarkt.nl

Rotterdam - "Peeters wijnhandel" Vasteland 56 - www.wijnhandel-peeters.com

Rotterdam - "Kwiezien" Delistraat 20 - www.kwiezien.nl

Rotterdam - "FUGU - restaurant " SCHEEPSTIMMERMANSLAAN 17 - www.fugu.nl

Tilburg - H'beek - "Wijnkoperij Van Lieverlee" Hilverstraat 95 - www.vanlieverlee.nl

Utrecht - "Gouden Glas" Poortstraat 100 - www.hetgoudenglas.nl

Utrecht - "Biltstraat Wijn&Whisky" Biltstraat 36 - www.biltstraatwijnenwhisky.nl

Utrecht - "Wijncafé Lefebvre" Neude 2 - www.wijncafelefebvre.nl

Waddinxveen - "Pallas wijnen" Exportweg 2 - www.pallaswines.nl

Zwolle - "Wijnhuis" Grote Kerkplein 7 - www.wijnhuiszwolle.nl

Rust - "Austrian Wine Academy" Seehof - www.weinakademie.at

Logrõno - "Rioja" Calle Portales 50 - lariojaturismo.com

Neac - "Bee Inn - Neac, Bordeaux" 14 Avenue de la Mairie - www.bee-inn-bordeaux.com

Neac - "Tournefeuille - Neac, Bordeaux" Château Tournefeuille - www.chateau-tournefeuille.com

Porto - "Porto" Rua Ferreia Borges, 27 - www.ivdp.pt

Haagse Stadswijngaard Sommelierwijnen Madeira Wine Ambassador Sherry Educator VDP Ambassador

De Wijnstudio | Contactpersonen: Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans | info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22.