info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22 Nederlands English Facebook  

Contact

Heb je een vraag of wil je meer informatie over een wijncursus, wijnreis of masterclass?
Stuur ons een bericht en je krijgt zo snel mogelijk antwoord.
Inschrijven voor een cursus kan op de cursuspagina’s zelf.

De Wijnstudio

Contactpersonen:
Miranda en Mario Tertschnig,
Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans
Cramer van Brienenstraat 59
6225 BB Maastricht
info@wijnstudio.nl
Tel: (043) 450 15 22
IBAN NL16  INGB 000 8 000 486
BIC INGBNL2A
t.n.v. Wijnstudio
BTW 809738041B01
KvK: 27159598

 

Contactformulier wijnstudio


               

               

               

               

               

Anti-spam: Vul het derde woord van deze zin in:

Ons internationaal erkende cursusaanbod:

Onze Referenties

Marjolein Coppens-Hofman
Marjolein Coppens-Hofman
"Na geweldig goede service en adviezen van Jeroen van de Wijnstudio ben ik gestart met de WSET level 2 cursus. Veel geleerd deze eerste week! Wijn leren beoordelen en het communiceren over wijn geoefend. Geleerd wat ik kan lezen op alle etiketten en over het opslaan, bewaren en serveren van wijn. Een enthousiaste nieuwe cursist."

Cursuslocaties

Routebeschrijving: zie de kaarten onder aan deze pagina, en klik op de marker.

Alkmaar - "Wijn van Daan" Korte Vondelstraat 6 - www.wijnvandaan.nl

Amsterdam - "Bilderdijk Wijnhuys" Bilderdijkstraat 59 - www.bilderdijkwijnhuys.nl

Amsterdam - "Wine and Roses" van Woustraat 163 - www.wineandroses.nl

Amsterdam - "Wijnbar Paskamer" Lutmastraat 132 - www.paskamer.nu

Arnhem - "Hotel Haarhuis" Stationsplein 1 - www.hotelhaarhuis.nl

Breda - "Wijnbar Pinot" Grote Markt 46 - www.wijnbarpinot.nl

Breukelen - "Sjatoo" Herenstraat 19a - www.sjatoo.nl

Den Bosch - "Le Vin 'x" Verwersstraat 18 - www.restaurantlevinx.nl

Den Haag - "Bosman Wijnkopers" Fred. Hendriklaan 251 - www.bosmanwijnkopers.nl

Den Haag - "Wijn Op Dronk" Balistraat 81b - www.wijnopdronk.nl

Den Haag - "Restaurant Hagedis" Waldeck Pyrmontkade 116 - www.restauranthagedis.nl

Den Haag - "Cottontree City" Lange Voorhout 98 - www.cottontree.nl

Eindhoven - "Bottle Shop Eindhoven" Geldropseweg 86A - www.bottleshop-eindhoven.nl

Groningen - "Barrel Wijnlokaal" Haddingestraat 27 - www.barrel-wijn.nl

H'beek - Tilburg - "Wijnkoperij Van Lieverlee" Hilverstraat 95 - www.vanlieverlee.nl

Heerlen - "Cucina del Mondo" Laanderstraat 27 - www.cucinadelmondo.nl

Hillegom - "Boter Kaas en Olijven" Hoofdstraat 117 - www.boterkaasenolijven.nl

Hilversum - "Il diVino Wijnen" Bussummerstraat 6 - www.ildivino.nl

Leeuwarden - "Wielinga" Molenstraat 34 - www.wielinga.nl

Leiden - "Bordelaise" Nieuwe Rijn 36 - www.noordmanwinkel.nl

Maastricht - "Kruisheren" Kruisherengang 19 - www.oostwegelcollection.nl

Maastricht - "Restaurant Rantrée" Het Wilhelmus 30L - www.rantree.nl

Maastricht - "Beluga loves you" Plein 1992 - www.belugalovesyou.com

Nieuwegein - "NBC Congrescentrum" Blokhoeve 1 - www.nbccongrescentrum.nl

Nijmegen - "Wijnhandel Arentz" Hertogstraat 82 - www.arentzwijnen.nl

Nuenen - Eindhoven - "Restaurant Olijf" Berg 18 - www.restaurantolijf.nl

Oosterwolde - "Actifood" Buurstede 1 - www.actifood.nl

Roermond - "Drankenmarkt" Slachthuisstraat 5 - www.dedrankenmarkt.nl

Rotterdam - "Thon hotel" Willemsplein 1 - www.thonhotels.nl

Rotterdam - "Peeters wijnhandel" Vasteland 56 - www.wijnhandel-peeters.com

Rotterdam - "Kwiezien" Delistraat 20 - www.kwiezien.nl

Utrecht - "Gouden Glas" Poortstraat 100 - www.hetgoudenglas.nl

Utrecht - "Biltstraat Wijn & Whisky" Biltstraat 36 - www.biltstraatwijnenwhisky.nl

Venlo - "Chez l'Hêtre" Parade 61 - www.chezlhetre.nl

Venlo - "Van Gelderen Wijn" Keulsepoort 8C - www.vangelderenwijn.nl

Waddinxveen - "Delta Wines" Exportweg 2 - www.deltawines.eu

Zwolle - "Wijnhuis" Grote Kerkplein 7 - www.wijnhuiszwolle.nl

Zwolle - "Bapas Zwolle" Grote Kerkplein 9 - www.bapaszwolle.nl

Funchal - "IVBAM" Rua Visconde do Anadia 44 - www.vinhomadeira.pt

Göttweig - "Benediktinerstift Göttweig" Stift Göttweig - www.stiftgoettweig.at

Vahrn - "Abazia di Nova Cella" Stiftstrasse 1 - www.kloster-neustift.it

Rust - "Weinakademie Rust (Oostenrijk)" Seehof - www.weinakademie.at

Haagse Stadswijngaard Sommelierwijnen Madeira Wine Ambassador Sherry Educator VDP Ambassador Wijnspijs.nl

De Wijnstudio | Contactpersonen: Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans | info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22.