info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22 Nederlands English Facebook  

Contact

Heb je een vraag of wil je meer informatie over een wijncursus, wijnreis of masterclass?
Stuur ons een bericht en je krijgt zo snel mogelijk antwoord.
Inschrijven voor een cursus kan op de cursuspagina’s zelf.

De Wijnstudio

Contactpersonen:
Miranda en Mario Tertschnig,
Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans
Cramer van Brienenstraat 59
6225 BB Maastricht
info@wijnstudio.nl
Tel: (043) 450 15 22
IBAN NL16  INGB 000 8 000 486
BIC INGBNL2A
t.n.v. Wijnstudio
BTW 809738041B01
KvK: 27159598

 

Contactformulier wijnstudio


Anti-spam: Vul het derde woord van deze zin in:

Ons internationaal erkende cursusaanbod:

Onze Referenties

Jorien Termond
Jorien Termond
"Via via werd mij getipt om de WSET lessen bij de Wijnstudio te doen. Na de eerste les was ik helemaal gelukkig. Wat gaaf om elke les weer mensen voor je neus te hebben die weten wat ze vertellen, waarbij de passie van hen afspat. Ik heb een referentiekader opgebouwd waarmee ik alle wijnen kan proeven en beoordelen."

Cursuslocaties

Routebeschrijving: zie de kaarten onder aan deze pagina, en klik op de marker.

Alkmaar - "Centrum Alkmaar - nieuw vanaf het najaar 2019"

Amsterdam - "Bilderdijk Wijnhuys" Bilderdijkstraat 59 - www.bilderdijkwijnhuys.nl

Amsterdam - "Wine and Roses" van Woustraat 163 - www.wineandroses.nl

Amsterdam - "Wijnbar Paskamer" Lutmastraat 132 - www.paskamer.nu

Arnhem - "Hotel Haarhuis" Stationsplein 1 - www.hotelhaarhuis.nl

Breda - "Wijnbar Pinot" Grote Markt 46 - www.wijnbarpinot.nl

Breukelen - "Sjatoo" Herenstraat 19a - www.sjatoo.nl

Den Bosch - "Le Vin 'x" Verwersstraat 18 - www.restaurantlevinx.nl

Den Haag - "Bosman Wijnkopers" Fred. Hendriklaan 251 - www.bosmanwijnkopers.nl

Eindhoven - "Bottle Shop Eindhoven" Geldropseweg 86 - www.bottleshop-eindhoven.nl

Groningen - "het Heerenhuis" Spilsluizen 9 - www.hetheerenhuis.com

H'beek - Tilburg - "Wijnkoperij Van Lieverlee" Hilverstraat 95 - www.vanlieverlee.nl

Heerlen - "Restaurant Graffiti" Laanderstraat 27 - www.restaurantgraffiti.nl

Hillegom - "Boter Kaas en Olijven" Hoofdstraat 117 - www.boterkaasenolijven.nl

Hilversum - "Il diVino Wijnen" Bussummerstraat 6 - www.ildivino.nl

Leeuwarden - "Wielinga" Molenstraat 34 - www.wielinga.nl

Leiden - "Bordelaise" Nieuwe Rijn 36 - www.noordmanwinkel.nl

Maastricht - "Kruisheren" Kruisherengang 19 - www.oostwegelcollection.nl

Maastricht - "Restaurant Rantrée" Het Wilhelmus 30L - www.rantree.nl

Maastricht - "Beluga loves you" Plein 1992 - www.belugalovesyou.com

Nieuwegein - "NBC Congrescentrum" Blokhoeve 1 - www.nbccongrescentrum.nl

Nijmegen - "Wijnhandel Arentz" Hertogstraat 82 - www.arentzwijnen.nl

Nuenen - Eindhoven - "Restaurant Olijf" Berg 18 - www.restaurantolijf.nl

Roermond - "Drankenmarkt" Slachthuisstraat 5 - www.dedrankenmarkt.nl

Roermond - "Wien & Wein" Raadhuisstraat 25 - www.wienenwein.nl

Rotterdam - "Peeters wijnhandel" Vasteland 56 - www.wijnhandel-peeters.com

Rotterdam - "Kwiezien" Delistraat 20 - www.kwiezien.nl

Utrecht - "Gouden Glas" Poortstraat 100 - www.hetgoudenglas.nl

Utrecht - "Biltstraat Wijn & Whisky" Biltstraat 36 - www.biltstraatwijnenwhisky.nl

Venlo - "Van Gelderen Wijn" Keulsepoort 8C - www.vangelderenwijn.nl

Zwolle - "Wijnhuis" Grote Kerkplein 7 - www.wijnhuiszwolle.nl

Zwolle - "Bapas Zwolle" Grote Kerkplein 9 - www.bapaszwolle.nl

Brescia - "Selva Capuzza" Desenzano del Garda - www.selvacapuzza.com

Rust - "Austrian Wine Academy" Seehof - www.weinakademie.at

Haagse Stadswijngaard Sommelierwijnen Madeira Wine Ambassador Sherry Educator VDP Ambassador

De Wijnstudio | Contactpersonen: Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans | info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22.