info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22 Nederlands English Facebook  

Contact

Heb je een vraag of wil je meer informatie over een wijncursus, wijnreis of masterclass?
Stuur ons een bericht en je krijgt zo snel mogelijk antwoord.
Inschrijven voor een cursus kan op de cursuspagina’s zelf.

De Wijnstudio

Contactpersonen:
Miranda en Mario Tertschnig,
Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans
Cramer van Brienenstraat 59
6225 BB Maastricht
info@wijnstudio.nl
Tel: (043) 450 15 22
IBAN NL16  INGB 000 8 000 486
BIC INGBNL2A
t.n.v. Wijnstudio
BTW 809738041B01
KvK: 27159598

 

Contactformulier wijnstudio


Anti-spam: Vul het derde woord van deze zin in:

Cursuslocaties

Routebeschrijving: zie de kaarten onder aan deze pagina, en klik op de marker.

Alkmaar - "Beauvin wijnhandel" Scharlo 2 - www.beauvin.nl

Amsterdam - "Bilderdijk Wijnhuys" Bilderdijkstraat 59 - www.bilderdijkwijnhuys.nl

Amsterdam - "Wine and Roses" van Woustraat 163 - www.wineandroses.nl

Amsterdam - "Wijnbar Paskamer" Lutmastraat 132 - www.paskamer.nu

Arnhem - "Hotel Haarhuis" Stationsplein 1 - www.hotelhaarhuis.nl

Breda - "Wijnbar Pinot" Grote Markt 46 - www.wijnbarpinot.nl

Breda - P'beek - "Aarts Wijnen" Beeksestraat 29 - www.aartswijnen.nl

Den Bosch - "Le Vin 'x" Verwersstraat 18 - www.restaurantlevinx.nl

Den Haag - "Bosman Wijnkopers" Fred. Hendriklaan 251 - www.bosmanwijnkopers.nl

Eindhoven - "Bottle Shop Eindhoven" Geldropseweg 86 - www.bottleshop-eindhoven.nl

Eindhoven - Nuenen - "Restaurant Olijf" Berg 18 - www.restaurantolijf.nl

Groningen - "Het Heerenhuis" Spilsluizen 9 - www.hetheerenhuis.com

Haarlem - "Vino Nobile" Oudeweg 111 - www.vinonobile.nl

Heerlen - "Restaurant Graffiti" Laanderstraat 27 - www.restaurantgraffiti.nl

Hilversum - "Il diVino Wijnen" Bussummerstraat 6 - www.ildivino.nl

Leeuwarden - "Wielinga" Molenstraat 34 - www.wielinga.nl

Leiden - "Bordelaise" Nieuwe Rijn 36 - www.noordmanwinkel.nl

Maastricht - "Kruisheren" Kruisherengang 19 - www.oostwegelcollection.nl

Maastricht - "Beluga loves you" Plein 1992 - www.belugalovesyou.com

Maastricht - "Rantrée" Het Wilhelmus 30L - www.rantree.nl

Middelburg - "12procentofmeer" Houtkaai 1 - www.12procentofmeer.nl

Nieuwegein - "NBC Congres" Blokhoeve 1 - www.nbccongrescentrum.nl

Nijmegen - "Wijnhandel Arentz" Hertogstraat 82 - www.arentzwijnen.nl

Roermond - "Drankenmarkt" Slachthuisstraat 5 - www.dedrankenmarkt.nl

Roermond - "Wien & Wein" Raadhuisstraat 25 - www.wienenwein.nl

Rotterdam - "Peeters wijnhandel" Vasteland 56 - www.wijnhandel-peeters.com

Rotterdam - "Kwiezien" Delistraat 20 - www.kwiezien.nl

Tilburg - H'beek - "Wijnkoperij Van Lieverlee" Hilverstraat 95 - www.vanlieverlee.nl

Utrecht - "Gouden Glas" Poortstraat 100 - www.hetgoudenglas.nl

Utrecht - "Biltstraat Wijn & Whisky" Biltstraat 36 - www.biltstraatwijnenwhisky.nl

Waddinxveen - "Pallas wijnen" Exportweg 2 - www.pallaswines.nl

Zwolle - "Wijnhuis" Grote Kerkplein 7 - www.wijnhuiszwolle.nl

Zwolle - "Bapas Zwolle" Grote Kerkplein 9 - www.bapaszwolle.nl

Rust - "Austrian Wine Academy" Seehof - www.weinakademie.at

Geisenheim - "Geisenheim university" Von-Lade-Strasse 1 - www.hs-geisenheim.de

Logrõno - "Rioja" Calle Portales 50 - lariojaturismo.com

Margaux - "Margaux" Lieu-dit Issan - www.chateau-palmer.com

Porto - "Porto" Rua Ferreia Borges, 27 - www.ivdp.pt

Cuisles - "Champagne" 9 Rue Eugène Moussé - www.champagne-heucq.com

Funchal - "Madeira" Estrada Monumental 335 - www.orcapraia.com

Haagse Stadswijngaard Sommelierwijnen Madeira Wine Ambassador Sherry Educator VDP Ambassador

De Wijnstudio | Contactpersonen: Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans | info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22.