info@wijnstudio.nl | Tel: 070 - 22 05 430 Nederlands English Facebook  

Contact

Heb je een vraag of wil je meer informatie over een wijncursus, wijnreis of masterclass?
Stuur ons een bericht en je krijgt zo snel mogelijk antwoord.
Inschrijven voor een cursus kan op de cursuspagina’s zelf.

De Wijnstudio

Contactpersonen:
Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans
Abeelstraat 44,
2565 XR Den Haag
info@wijnstudio.nl
Tel: (070) 2205430
IBAN NL16  INGB 000 8 000 486
BIC INGBNL2A
t.n.v. Wijnstudio
BTW 809738041B01
KvK: 27159598

 

Contactformulier wijnstudio


               

               

               

               

               

Anti-spam: Vul het derde woord van deze zin in:

Ons internationaal erkende cursusaanbod:

Onze Referenties

Lindsey Boog
Lindsey Boog
"Vanwege mijn horecawerk wilde ik meer weten over wijn, nog beter leren proeven. Ik heb voor WSET gekozen omdat het internationaal erkend wordt en meer "doorgroei"mogelijkheden heeft. Dankzij deze cursus ben ik wijn nog veel meer gaan waarderen. Intussen spaar ik verder om level 3 van WSET te gaan volgen, met 1130 euro geen lichte beslissing. Maar ik houd zoveel van wijnen en heb zoveel plezier gehad van mijn level 2 cursus, dat ik zeker weet hiermee verder te willen."

Cursuslocaties

Routebeschrijving: zie de kaarten onder aan deze pagina, en klik op de marker.

Alkmaar - "Wijn van Daan" Korte Vondelstraat 6 - www.wijnvandaan.nl

Amsterdam - "Bilderdijk Wijnhuys" Bilderdijkstraat 59 - www.bilderdijkwijnhuys.nl

Amsterdam - "Restaurant Reuring" Lutmastraat 99 - www.cafereuring.nl

Amsterdam - "Wine and Roses" van Woustraat 163 - www.wineandroses.nl

Arnhem - "'T Taphuis" Jansplein 56 - www.taphuysarnhem.nl

Breda - "Wijnbar Pinot" Grote Markt 46 - www.wijnbarpinot.nl

Den Bosch - "Le Vin X" Verwersstraat 18 - www.restaurantlevinx.nl

Den Haag - "Bosman Wijnkopers" Fred. Hendriklaan 251 - www.bosmanwijnkopers.nl

Den Haag - "Wijn Op Dronk" Balistraat 81b - www.wijnopdronk.nl

Den Haag - "André Kerstens" Kazernestraat 112 - www.andrekerstens.nl

Den Haag - "Marius Jouw Wijnvriend" Piet Heinstraat 93 - www.jouwwijnvriend.nl

Groningen - "Barrel Wijnlokaal" Haddingestraat 27 - www.barrel-wijn.nl

Heerlen - "Cucina del Mondo" Laanderstraat 27 - www.cucinadelmondo.nl

Leeuwarden - "Sems" Gouveneursplein 36 - www.semsleeuwarden.nl

Leiden - "Bordelaise" Nieuwe Rijn 36 - www.bordelaisewijnen.com

Maastricht - "Kruisheren" Kruisherengang 19 - www.chateauhotels.nlkruisherenhotel

Maastricht - "Wijnrestaurant Mes Amis" Tongersestraat 5 - www.mesamis.nl

Oosterwolde - "Actifood" Buurstede 1 - www.actifood.nl

Roermond - "Drankenmarkt" Slachthuisstraat 5 - www.dedrankenmarkt.nl

Rotterdam - "Thon hotel" Willemsplein 1 - www.thonhotels.nl

Rotterdam - "Peeters wijnhandel" Vasteland 56 - www.wijnhandel-peeters.com

Rotterdam - "Kwiezien" Delistraat 20 - www.kwiezien.nl

Utrecht - "Gouden Glas" Poortstraat 100 - www.hetgoudenglas.nl

Utrecht - "Sjatoo" Biltstraat 36 - www.sjatoo.nl

Waddinxveen - "Pallas Wines" Exportweg 2 - www.pallaswines.nl

Zwolle - "Wijnhuis" Grote Kerkplein 7 - www.wijnhuiszwolle.nl

Willemstad, Curacao - "The Wine Factory" Caracasbaai 28 - thewinefactorycuracao.com

Chateauneuf-du-Pape - "Château de Beaucastel" Chemin de Beaucastel - www.beaucastel.com

Haagse Stadswijngaard Sommelierwijnen Madeira Wine Ambassador Sherry Educator VDP Ambassador Wijnspijs.nl

De Wijnstudio | Contactpersonen: Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans | info@wijnstudio.nl | Tel: 070-22 05 430.