info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22 Nederlands English Facebook  

Contact

Heb je een vraag of wil je meer informatie over een wijncursus, wijnreis of masterclass?
Stuur ons een bericht en je krijgt zo snel mogelijk antwoord.
Inschrijven voor een cursus kan op de cursuspagina’s zelf.

De Wijnstudio

Contactpersonen:
Miranda en Mario Tertschnig,
Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans
Cramer van Brienenstraat 59
6225 BB Maastricht
info@wijnstudio.nl
Tel: (043) 450 15 22
IBAN NL16  INGB 000 8 000 486
BIC INGBNL2A
t.n.v. Wijnstudio
BTW 809738041B01
KvK: 27159598

 

Contactformulier wijnstudio


               

               

               

               

               

Anti-spam: Vul het derde woord van deze zin in:

Ons internationaal erkende cursusaanbod:

Onze Referenties

Ada Aalbrecht, Mme Bouquet Wijnselecties
Ada Aalbrecht, Mme Bouquet Wijnselecties
"We hebben ingeschreven voor de cursus Gastronoom om de wijn-spijsadviezen vanuit Mme Bouquet meer inhoud en onderbouwing te kunnen geven. En dat is gelukt. De drie zondagmiddagen werden in een ontspannen sfeer gevuld met veel vakkennis. De drie docenten waren echte kenners en liefhebbers en deze combinatie maakte dat het tempo hoog lag en je in korte tijd veel kon leren. Samen met de interactieve manier van “doceren”, de leuke sfeer in de groep, de mooie gerechten en geselecteerde proefwijnen zorgde dit er voor dat we met veel plezier op de cursus terugkijken, er direct mee aan de slag zijn gegaan en deze cursus ook zeker aanbevelen!”Marjan van Dongen en Ada Aalbrecht, Mme Bouquet Wijnselecties"

Cursuslocaties

Routebeschrijving: zie de kaarten onder aan deze pagina, en klik op de marker.

Alkmaar - "Wijn van Daan" Korte Vondelstraat 6 - www.wijnvandaan.nl

Amsterdam - "Bilderdijk Wijnhuys" Bilderdijkstraat 59 - www.bilderdijkwijnhuys.nl

Amsterdam - "Restaurant Reuring" Lutmastraat 99 - www.cafereuring.nl

Amsterdam - "Wine and Roses" van Woustraat 163 - www.wineandroses.nl

Arnhem - "Hotel Haarhuis" Stationsplein 1 - hotelhaarhuis.nl

Breda - "Wijnbar Pinot" Grote Markt 46 - www.wijnbarpinot.nl

Den Bosch - "Le Vin 'x" Verwersstraat 18 - www.restaurantlevinx.nl

Den Haag - "Bosman Wijnkopers" Fred. Hendriklaan 251 - www.bosmanwijnkopers.nl

Den Haag - "Wijn Op Dronk" Balistraat 81b - www.wijnopdronk.nl

Den Haag - "Marius Jouw Wijnvriend" Piet Heinstraat 93 - www.jouwwijnvriend.nl

Den Haag - "Restaurant Hagedis" Waldeck Pyrmontkade 116 - www.restauranthagedis.nl

Eindhoven - "Varna Wijnen" Hoogstraat 103 - www.varnawijnen.nl

Groningen - "Barrel Wijnlokaal" Haddingestraat 27 - www.barrel-wijn.nl

H'beek - Tilburg - "Wijnkoperij Van Lieverlee" Hilverstraat 95 - www.vanlieverlee.nl

Heerlen - "Cucina del Mondo" Laanderstraat 27 - www.cucinadelmondo.nl

Leeuwarden - "Wielinga" Molenstraat 34 - www.wielinga.nl

Leiden - "Bordelaise" Nieuwe Rijn 36 - www.bordelaisewijnen.com

Maastricht - "Kruisheren" Kruisherengang 19 - www.oostwegelcollection.nl

Maastricht - "Wijnrestaurant Mes Amis" Tongersestraat 5 - www.mesamis.nl

Nijmegen - "Blue hotel" Oranjesingel 14 - https:www.blue-nijmegen.nl

Nuenen - Eindhoven - "Restaurant Olijf" Berg 18 - www.restaurantolijf.nl

Oosterwolde - "Actifood" Buurstede 1 - www.actifood.nl

Roermond - "Drankenmarkt" Slachthuisstraat 5 - www.dedrankenmarkt.nl

Rotterdam - "Thon hotel" Willemsplein 1 - www.thonhotels.nl

Rotterdam - "Peeters wijnhandel" Vasteland 56 - www.wijnhandel-peeters.com

Rotterdam - "Kwiezien" Delistraat 20 - www.kwiezien.nl

Rotterdam - "FUGU" van Vollenhovestraat 15, unit 23 - www.fugu.nl

Utrecht - "Gouden Glas" Poortstraat 100 - www.hetgoudenglas.nl

Utrecht - "Sjatoo" Biltstraat 36 - www.sjatoo.nl

Waddinxveen - "Pallas Wines" Exportweg 2 - www.pallaswines.nl

Zutphen - "Wijnhandel Schaapveld" Pelikaanstraat 4a - www.schaapveld.nl

Zwolle - "Wijnhuis" Grote Kerkplein 7 - www.wijnhuiszwolle.nl

Chateauneuf-du-Pape - "Château de Beaucastel" Chemin de Beaucastel - www.beaucastel.com

Haagse Stadswijngaard Sommelierwijnen Madeira Wine Ambassador Sherry Educator VDP Ambassador Wijnspijs.nl

De Wijnstudio | Contactpersonen: Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans | info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22.