info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22 Nederlands English Facebook  

Cursuslocaties

Routebeschrijving: zie de kaarten onder aan deze pagina, en klik op de marker.

- "Live Virtual Training"

Alkmaar - "BeauVin wijnhandel" Scharlo 2 - www.beauvin.nl

Amsterdam - "Bilderdijk Wijnhuys" Bilderdijkstraat 59 - www.bilderdijkwijnhuys.nl

Amsterdam - "Wine and Roses" van Woustraat 163 - www.wineandroses.nl

Amsterdam - "FOUR ELEMENTS HOTEL" Bert Haanstrakade 1074 - www.fourelementshotel.com

Arnhem - "Hotel Haarhuis" Stationsplein 1 - www.hotelhaarhuis.nl

Breda - "Aarts Wijnen" Beeksestraat 29 (Prinsenbeek) - www.aartswijnen.nl

Bussum - "Il diVino Wijnen" Kapelstraat 18 - www.ildivino-wijnwinkel.nl

Den Bosch - "Le Vin 'x" Verwersstraat 18 - www.restaurantlevinx.nl

Den Haag - "Bosman Wijnkopers" Fred. Hendriklaan 251 - www.bosmanwijnkopers.nl

Den Haag - "DEN HAAG - nieuwe locatie vanaf najaar 2020"

Eindhoven - "Bottle Shop" Geldropseweg 86 - www.bottleshop-eindhoven.nl

Gouda - "Pandora's Bottle" Raam 140 - www.pandorasbottle.nl

Groningen - "NOK Groningen" Nieuwe Markt 1 - www.nokgroningen.nl

Haarlem - "Vino Nobile" Oudeweg 111 - www.vinonobile.nl

Heerlen - "Kasteel TerWorm" Terworm 5 - www.terworm.nl

Hilversum - "Il diVino Wijnen" Bussummerstraat 6 - www.ildivino.nl

Houten - "EXPO Houten " Meidoornkade 24 - www.expohouten.nl

Leeuwarden - "Wielinga" Molenstraat 34 - www.wielinga.nl

Leiden - "Bordelaise" Nieuwe Rijn 36 - www.noordmanwinkel.nl

Maastricht - "Kruisheren" Kruisherengang 19 - www.oostwegelcollection.nl

Maastricht - "Beluga loves you" Plein 1992 huisnummer 12 - www.belugalovesyou.com

Maastricht - "Rantrée" Het Wilhelmus 30L - www.rantree.nl

Middelburg - "12procentofmeer" Houtkaai 1 - www.12procentofmeer.nl

Nieuwegein - "NBC Congres" Blokhoeve 1 - www.nbccongrescentrum.nl

Nijmegen - "Wijnhandel Arentz" Hertogstraat 82 - www.arentzwijnen.nl

Roermond - "Drankenmarkt" Slachthuisstraat 5 - www.dedrankenmarkt.nl

Rotterdam - "Peeters wijnhandel" Vasteland 56 - www.wijnhandel-peeters.com

Rotterdam - "Kwiezien" Delistraat 20 - www.kwiezien.nl

Rotterdam - "FUGU - restaurant " SCHEEPSTIMMERMANSLAAN 17 - www.fugu.nl

Tilburg - "Wijnkoperij Van Lieverlee" Hilverstraat 95 (Hilvarenbeek) - www.vanlieverlee.nl

Utrecht - "Gouden Glas" Poortstraat 100 - www.hetgoudenglas.nl

Utrecht - "Biltstraat Wijn&Whisky" Biltstraat 36 - www.biltstraatwijnenwhisky.nl

Utrecht - "Wijncafé Lefebvre" Neude 2 - www.wijncafelefebvre.nl

Waddinxveen - "Pallas wijnen" Exportweg 2 - www.pallaswines.nl

Zwolle - "Wijnhuis" Grote Kerkplein 7 - www.wijnhuiszwolle.nl

Rust - "Austrian Wine Academy" Seehof - www.weinakademie.at

Logrõno - "Rioja" Calle Portales 50 - lariojaturismo.com

Neac - "Bee Inn - Neac, Bordeaux" 14 Avenue de la Mairie - www.bee-inn-bordeaux.com

Neac - "Tournefeuille - Neac, Bordeaux" Château Tournefeuille - www.chateau-tournefeuille.com

Porto - "Porto" Rua Ferreia Borges, 27 - www.ivdp.pt

Haagse Stadswijngaard Sommelierwijnen Madeira Wine Ambassador Sherry Educator VDP Ambassador

De Wijnstudio | Contactpersonen: Jeroen Bronkhorst, Henriëtte Bastiaans | info@wijnstudio.nl | Tel: (043) 450 15 22.